Article1

Klusā vietā Vecrīgā pie 11. novembra krastmalas, Kungu ielā 25 atrodas viens no vērienīgākajiem un jaunākajiem dzīvokļu projektiem Rīgā - Rīdzenes Rezidence.

Iespaidīgais sešu stāvu nams ekspluatācijā nodots 2008. gadā. Neskatoties uz salīdzinoši neseno celšanas gadu un mūsdienīgām arhitektūras iezīmēm, ēka organiski iekļaujas Vecrīgas unikālajā pilsētvides telpā.

 

 

Kopumā projektā tiek piedāvāti 84 dažādu platību dzīvokļi. Katrs atradīs sev piemērotu risinājumu - investīcijām ar atdevi līdz 10-15% gadā vai kvalitatīvai dzīvei.Pēdējos gados īstermiņa īres apartamenti ir īpaši pieprasīti ārvalstu tūristu vidū, kuri aizvien biežāk izvēlas komfortablus un kvalitatīvus apartamentus pilsētu centros. Tāpat projektā tiek piedāvāti arī divistabu, trīsistabu un pat četristabu apartamenti, kas ir piemēroti jaunajām ģimenēm ar bērniem un senioriem, lai prestižā vietā Rīgā baudītu mierīgu, ērtu un mājīgu dzīvi.

Cienot pircēja gaumi, apartamenti tiek piedāvāti ar pelēko apdari. Vairumam dzīvokļu franču balkoni, 6. stāvā - terases.

Septiņu korpusu ēku kompleksam ir slēgts, labiekārtots un apzaļumots pagalms. 

Drošībai ēkā ir ierīkota videonovērošana, diennakts apsardze. Jauno mājokļu saimnieku ērtībām kāpņu telpās ir izbūvēti zīmola "OTIS" beztrokšņa lifti. Kāpņu telpās veikta augstvērtīga un mūsdienīga apdare.

 

Sazinies ar mūsu pārdošanas vadītāju:

Kristīne
Dmitrijeva
+371 24205240